Top

O mnie

Witam, mam na imię Sylwia, a to jest mój blog o “zdrowym podejściu” do życia z wachlarzem praktycznych wskazówek i rzetelnej wiedzy jakie mogą Ci się przydać, aby być piękną, zdrową i szczęśliwą na co dzień.

Piszę o tym, jak znaleźć swój sposób na dietę i nie dać się zwariować w dzisiejszym “fit świecie”. Chętnie podejmuje kontrowersyjne tematy i obalam dietetyczne mity, a swoje zdanie staram się podeprzeć badaniami naukowymi, gdyż z wykształcenia jestem dietetykiem i promotorką zdrowego odżywiania, choć równie bardzo absorbuje mnie bycie mamą dwójki dzieciaków (Staś – 7 lat, Jaś – 5 lat) oraz bycie żoną kochającego męża.

Sama wcześniej borykając się z problemami nadwagi postanowiłam w końcu zmienić swoje życie, a ściślej rzecz ujmując porzuciłam wszystkie złe nawyki żywieniowe i postanowiłam zawalczyć o swoje zdrowie.

Wiem, że najtrudniej jest zacząć, sama kilkakrotnie poddawałam się i brakowało mi motywacji, skorzystaj z moich porad i jadłospisu jaki dla Ciebie przygotowałam i zacznij zmieniać swoje życie już dziś, a razem będzie nam łatwiej osiągnąć Twój cel.

Masz pytania?

Napisz do mnie na sylwia.witek85@gmail.com a postaram Ci się pomóc.

Pobierz mój poradnik ``Jak zacząć?`` i dowiedz się od czego rozpocząć zmianę trybu życia, zdrowe odchudzanie i walkę o dobre samopoczucie i wygląd. Pokażę Ci jakie błędy popełniają ludzie, którzy chcą w szybkim tempie stracić nadprogramowe kilogramy i opowiem dlaczego warto odchudzać się mądrze.

Wszyscy chcemy wyglądać młodo i atrakcyjnie. Nie jest to tak trudne jak się wydaje. Wystarczy, że zastosujesz się do zdrowych wskazówek i unikniesz błędów, które przekreślają szanse na zdrowe odchudzanie.

Dołącz do zdrowo odchudzających się i zdrowo żyjących ludzi 🙂

Poradnik ``Jak zacząć?``

POBIERZ ZA DARMO

Przeczytaj wywiad Agnieszki Świst-Kamińskiej z Sylwią Witek

Przeczytaj mój wywiad, udzielony Agnieszce Świst – Kamińskiej, która jest właścicielką Szkoły Męskiego i Damskiego Stylu, doradcą do spraw wizerunku, style coach i cool hunter. Agnieszka od lat udziela Polkom i Polakom wskazówek jak się ubierać i prezentować w każdej sytuacji. Swoich eksperckich rad udziela w telewizji i w Polskim Radiu. Jej szkoła uczy stylu, dostarcza informacji i ciekawostek na temat luksusowych produktów, poszerza horyzonty i rozbudza zainteresowania.

Lubię czytać wpisy Agnieszki na jej blogu i bardzo się cieszę, że pewnego dnia i ja mogłam jej udzielić wywiadu. Jesteście ciekawi o co mnie pytała? Oczywiście o zdrowy tryb życia i aktywność fizyczną, które są tak ważne w moim życiu.

Zapraszam Was do przeczytania wywiadu

Przejdź do wywiadu